Müşteri Paneli
 
CANLI DESTEK
7/24 canlı destek alabilirsiniz
KURUMSAL KİMLİK
Kurumsal kimlik tasarımı
WEB TASARIM
Web tasarım hizmetlerimiz
Bursabil BLOG
Blog sayfamıza gidebilirsiniz


Web Hosting Paketlerimiz

Linux Bireysel Hosting Paketi
En çok tercih edilen pakettir. Linux hosting paketlerimiz PHP, PERL gibi gelişmiş web programlama dillerini, Dreamweaver, Frontpage gibi yazılımları ve MySQL veritabanını desteklemektedir. Bu paket bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 

Linux Kurumsal Hosting Paketi
En çok tercih edilen pakettir. Linux hosting paketlerimiz PHP, PERL gibi gelişmiş web programlama dillerini, Dreamweaver, Frontpage gibi yazılımları ve MySQL veritabanını desteklemektedir. Bu paket birden fazla hosting ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 

Windows Bireysel Hosting Paketi
Eğer sayfalarınızı ASP ya da .NET ile birlikte Acess veya MSSQL database ile birlikte kullanmak istiyorsanız Windows tabanlı (2003, 2008) hosting paketini tercih etmelisiniz. Bu paket bireysel hosting ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 

Windows Kurumsal Hosting Paketi
Eğer sayfalarınızı ASP ya da .NET ile birlikte Acess veya MSSQL database ile birlikte kullanmak istiyorsanız Windows tabanlı (2003, 2008) hosting paketini tercih etmelisiniz. Bu paket birden fazla hosting ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 

Alan Adı

Hosting

Sunucu

Ek Hizmetler

Destek Merkezi

Hakkımızda

Copyright 2001 - 2011 bursabil.com.tr E-Mail: info@bursabil.com.tr Tel: 0224 252 52 12 Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Koşulları