Müşteri Paneli
 
CANLI DESTEK
7/24 canlı destek alabilirsiniz
KURUMSAL KİMLİK
Kurumsal kimlik tasarımı
WEB TASARIM
Web tasarım hizmetlerimiz
Bursabil BLOG
Blog sayfamıza gidebilirsiniz


VDS (Virtual Dedicated Server)  Nedir?

VDS(Virtual Dedicated Server), sunucunun kullanım tasarrufunun tamamının kullanıcıya ait olduğu bir özel sanal sunucu hizmetidir. Sunucuların her birinin üzerinde, kendine aitdonanım bileşenleri ayrı olarak yer almaktadır. Üzerinde birbirinden bağımsız işletim sistemi ve sunucu yazılımları barındırır.

Bir VDS sunucuya tahsis edilen RAM ve İşlemci miktarı, anyı fiziksel sunucuda bulunan diğer VPS veya VDS'ler tarafından paylaşımlı kullanılmaz. Bu özellik VDS suncunun herzaman daha performanslı olmasını sağlar.

 

 

 

VDS'İN AVANTAJLARI

 

- Minimum Maliyet

 

- Güvenli Ortam

 

- Yüksek Performans

 


Kendinize ait herhangi bir fiziksel sunucunun bir datacenter da barındırma maliyetleri gayet yüksekken, bir bursabil VDS sizi bu maliyetlerden oldukça büyük oranda kurtarır.

 


Bursabil ESXi VDS yalıtılmış bir ortam olduğundan uygulamalarınız ve bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik sağlar.

 


Donanım bağımsızlığı sayesinde bursabil ESXi VDS lerden her türlü uygulamanız için yüksek performans sağlayabilirsiniz. Bu da iş sürekliliği olan uygulamalarınızda size kolaylık sağlayacaktır.

 Alan Adı

Hosting

Sunucu

Ek Hizmetler

Destek Merkezi

Hakkımızda

Copyright 2001 - 2011 bursabil.com.tr E-Mail: info@bursabil.com.tr Tel: 0224 252 52 12 Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Koşulları