Müşteri Paneli
 
CANLI DESTEK
7/24 canlı destek alabilirsiniz
KURUMSAL KİMLİK
Kurumsal kimlik tasarımı
WEB TASARIM
Web tasarım hizmetlerimiz
Bursabil BLOG
Blog sayfamıza gidebilirsiniz


Hakkımızda

Misyonumuz


Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.


Vizyonumuz


Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Firma Hakkında


 

Türkiye'de web hosting, kiralık sunucu ve domain adı tescili hizmeti veren kuruluşlar arasında lider konumdaki firmalardandır.

En hızlı, en güvenilir, en kaliteli web hosting ve domain tescili hizmetlerini sağlamayı amaçlayan ve altyapısını bu yönde geliştiren BursaBil, 2000 yılında kurulmuş olup, binlerce bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

Kurulduğundan beri sürekli olarak kendini yenileyen BursaBil, özellikle Türkiye'de başka hosting firmaları tarafından da taklit edilmeye çalışılan bir marka haline gelmiştir.

BursaBil, dürüst, konusunda uzman, tecrübeli, ve dinamik bir ekipten oluşmakta olup, hızla gelişen internet teknolojileri karşısında ortaya çıkabilecek müşteri ihtiyaçlarına yönelik modüler web hosting çözümleri sunmaktadır.

2000 yılında Hemen Hosting olarak yola başlayan BursaBil Bilişim Hizmetleri, 2011 yılından önce hosting hizmetlerini kiraladığı dedicated sunucular üzerinden sağlayan BursaBil Bilişim Hizmetleri, özellikle müşteri sayısının artması ve bununla birlikte artan hız ve güvenlik ihtiyaçları nedeniyle hosting ve sunucu hizmetini satın aldığı yüksek kapasiteli sunucular üzerinde, Profilo Telekom Data Center' ından hizmet vermeye başlamıştır.Bursabil.com.tr Genel Müdürü

                     Özcan Atacan SATI 2011

Alan Adı

Hosting

Sunucu

Ek Hizmetler

Destek Merkezi

Hakkımızda

Copyright 2001 - 2011 bursabil.com.tr E-Mail: info@bursabil.com.tr Tel: 0224 252 52 12 Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Koşulları