Müşteri Paneli
 
CANLI DESTEK
7/24 canlı destek alabilirsiniz
KURUMSAL KİMLİK
Kurumsal kimlik tasarımı
WEB TASARIM
Web tasarım hizmetlerimiz
Bursabil BLOG
Blog sayfamıza gidebilirsiniz


gizlilik koşulları

Bildirim :

İş Başvurusu yaparken kullandığınız elektronik posta adresiniz, gönderdiğiniz cw bilgileriniz ,hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. 

Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.


Tanımlar Ve Koşullar :

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir servisi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Nettescil.com.tr yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Bursabil’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Bursabil, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. 

Bilgilendirme Ve Feragat :

Bu web sitesi bilişim hizmetleri servis sağlayıcı amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Bursabil.com.tr tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Bursabil hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun İstanbul Bursabil, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve İstanbul Bursabil’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz. 

Fikri Mülkiyet :

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Bursabil’e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Bursabil, web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Yetkili Mahkeme :

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Bursa Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir. Bu yayın, Bursabil’ın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.


© 2008 Bursabil.com.tr Bilişim Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.Alan Adı

Hosting

Sunucu

Ek Hizmetler

Destek Merkezi

Hakkımızda

Copyright 2001 - 2011 bursabil.com.tr E-Mail: info@bursabil.com.tr Tel: 0224 252 52 12 Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Koşulları